Salabka vinařství

 
CZ | EN

SVATBA NA SALABCE

Salabka je kouzelná usedlost a dokonalé svatební místo v samém srdci města Prahy.

Romantická vinice s altánkem v nádherném prostředí Pražské Troji.

Fine dining restaurace pod vedením zkušeného šéfkuchaře Petra Kunce.

Excelentní vína a pálenky Salabka z dílny uznávaného vinaře Tomáše Osičky.

Stylové apartmány ve francouzském stylu s využitím dřeva, skla a kamene.

SVATEBNÍ OBŘAD

Usedlost Salabka je členitá se spoustou krásných míst pro dokonalý obřad. Své „ano“ si tak můžete říct uprostřed vinice v historickém altánku, ve stylovém salonku vinařství, nebo na vzdušné terase. Rádi zajistíme oddávajícího pro Váš civilní, protestantský nebo symbolický obřad. Římskokatolický obřad je možné uspořádat v nedaleké Kapli svaté Kláry. Pohoštění pro Vaše hosty na uvítanou před obřadem je k dispozici v podobě chutných canapés, svatebních koláčků, skleničky skvělého sektu Salabka a domácích limonád.

PROSTORY PRO SVATEBNÍ HOSTINU

Pro svatební hostinu či večerní party jsou Vám k dispozici dvě patra s několika oddělitelnými prostory – v přízemí je to dvorana s krbem a tanečním parketem, v prvním patře pak hlavní prostor s výhledem na vinici a dále salonek pro posezení v soukromí. Nechybí ani částečně zastřešená terasa propojující restauraci s vinicí. Každé patro, stejně jako terasa, má svůj samostatný bar.

Pro akce menšího rozsahu lze využít jednotlivé části restaurace již od 15 osob.

Kapacita celé restaurace pro svatební hostinu je 120 hostů u restauračního druhu sezení a servírovaného menu. Rautově můžeme obsloužit 150-200 osob. Ve spojení s venkovní terasou může Salabka pohodlně hostit až 250 účastníků Vaší svatby.

Nezapomínejme na stylový altán, přímo uprostřed vinice s úchvatným výhledem na město vhodný pro letní grilování s kapacitou 20 až 30 osob, ani na salonek vinařství s možností rautu a grilování na nádvoří s kapacitou 30 osob.

SVATEBNÍ HOSTINA

Restaurace Salabka nabízí možnost servírované hostiny s kapacitou do 120 osob. Můžete si vybrat čtyř až sedmi chodové degustační menu doplněné o amuse bouche, pečivo a petit fours. Menu doporučujeme párovat s víny Salabka speciálně vybranými someliérem na dotvoření dokonalého zážitku snoubení jídla a vína. Vzorové servírované menu Vám rádi zašleme na vyžádání.

Stylové a pestré rautové pohoštění je na Salabce k dispozici pro kapacitu 15 až 250 hostů. Může se tak využít členitý prostor restaurace i venkovní terasa. Na terase nebo nádvoří pro Vás můžeme připravit grilování na grilu OFYR, pečení celého selete nebo marinované kýty. Vzorové rautové menu Vám rádi zašleme na vyžádání.

Tým naších cukrářů pro Vás rád upeče Váš vysněný svatební dort, zákusky či připraví celý sladký bar podle Vašeho přání.

UBYTOVÁNÍ

Pro ty, kteří se po romantické svatbě rozhodnou na Salabce zůstat, je k dispozici šest stylových apartmánů v celkové kapacitě 16 osob. Pro novomanželé nabízíme speciální svatební apartmán s výhledem do vinice. Nabídka a fotky apartmánů zde.

SLUŽBY A PRAKTICKÉ INFORMACE

♥ Naše event manažerka Vám ráda pomůže s organizací i průběhem Vašeho svatebního dne na Salabce [email protected]

♥ Rádi Vám doporučíme ověřené externí dodavatele jako oddávající, svatební koordinátorku, fotografa, dekoratéra, květináře, cukráře, DJ-e, živou kapelu, ohňostroj, dopravu mini autobusy

♥ Každá ze svateb je unikátní a připravována naším týmem na míru dle Vašich požadavků a přání, nebojte se říct svoji představu

♥ Na Salabce můžete zabavit hosty i řízenou degustaci vín a pálenek v našem vinařství.

♥ Nabízíme svatební dárková vína a speciální sekty s personifikovanou etiketou.

♥ Kapacita parkování v areálu Salabky je až 40 míst

♥ Kapacita ubytování je celkem 16 osob. K dispozici je 6 apartmánů různých velikostí. Pro ubytování většího počtu hostů, využíváme služeb spřáteleného hotelu v nedalekém okolí s kapacitou 40 osob

♥ V případě svatby bez exkluzivního pronájmu restaurace, s ohledem na ostatní hosty, bohužel není možné v průběhu svatební oslavy využít živou hudbu nebo DJ-e.

Fakta & časté dotazy

Jak se nejlépe dostanu do vinařství a restaurace Salabka?

Salabka se nachází pouhých 8 km od centra Prahy. Vozem je to jen 15 minut. Salabka disponuje parkovacími místy v areálu nemovitosti. Parkovací místa jsou vyhrazena pouze pro klienty restaurace a apartmánů.

Můžete také využít městskou hromadnou dopravu. Linka autobusu číslo 112 odjíždí z Nádraží Holešovice, které se nachází na trase metra C. Cesta autobusem trvá přibližně 10 minut a výstupní stanice se jmenuje Botanická zahrada Troja. Následně pokračujte pěšky ulicí K Bohnicím. Salabka se nachází 200 metrů od zastávky autobusu. 

Můžeme do restaurace přijít s dětmi?

Během oběda od 12.00 do 15.00 hodin nemáme žádné restrikce ohledně dětí. Můžeme nabídnout dětské menu, dětské židličky i limitované uskladnění kočárku. 

V období večeří od 17.30 hodin nedoporučujeme vstup dětí. Pro děti je servis degustačního menu časově náročný.

Jaký je v restauraci dress code ?

Salabka je fine-dinningová restaurace. Doporučený dress code je smart casual.

Můžeme navštívit restauraci, i když máme speciální dietu a požadavky na alergeny?

Ano, rádi připravíme jídlo pro zákazníky s ohledem na speciální dietní, alergické požadavky. Alergii nahlašte předem, hned při žádosti o rezervaci. 

Salabka nejsou jen svatby

Restaurace Vinařství Apartmány Palírna

POPTÁVKA

Left arrow
Right arrow

Pro poptávku na dnešní den volejte +420 608 716 862

12 24

Kontakt

Obchodní a marketingové oddělení
Po-Pá / 10:00-18:00

Bc. Denisa Šmerhová
+420 608 716 862

[email protected]

Salabka Praha s. r. o.

K Bohnicím 2, 171 00 Praha 7 – Troja
IČ: 242 33 765

50.1211547N, 14.4096794E

xxx
Salabka logo