Salabka apartmany

Close
 
pro potěšení
pokračujte dolů
CZ | EN

Probuzení ve vinici

Hledáte ubytování blízko centra Prahy, ale chcete přitom relaxovat uprostřed zeleně? Přijeďte na Salabku a vychutnejte si chvíle odpočinku v okouzlujících stylových apartmánech. Neopakovatelným zážitkem se pak stane probuzení s výhledem na vinici.

Interiéry jsou charakterizovány rovnováhou tradice francouzských viničních domů, s lehkostí a čistými liniemi současného designu. Vybírat můžete ze šesti apartmánů. Tři z nich, vycházející ze stylu Provence, jsou pojmenované po bylinkách (Levandule, Rozmarýn) a černém rybízu (Cassis), ze kterého se vyrábí legendární francouzský likér. Zbylé tři, tzv. viniční apartmány, nesou názvy odrůd vinné révy pěstovaných na Salabce - Ryzlink (též apartmán svatební), Pinot a Neronet.

Apartmány PROVENCE

CASSIS

Vkusně zařízený apartmán se zkosenými stropy a přiznaným trámovým krovem. K dispozici je zde velká manželská postel a další jednolůžko, stoleček a židličky, malá kuchyňka s ledničkou, varnou deskou a základním vybavením, v koupelně pak sprchový kout. Výhled má apartmán na tzv. severní nádvoří, které je v létě lemované krásnými růžemi.

Jeden ze tří bylinkových apartmánů nazvaný po černém rybízu jako jednom z aromat a chutí, které můžete cítit v našich vínech z vinice Salabka.

Dispozice Velikost v m2 Lůžka Dětská postýlka
triple superior 25,6 3* možno zapůjčit
CASSIS
CASSIS
Rezervovat

Rezervujte nyní!

Rosmarin

Zajímavě zařízený podkrovní apartmán se zkosenými stropy a přiznaným trámovým krovem, který je laděn do modro-zelené barvy. K dispozici je velká manželská postel, stoleček se dvěma židličkami, malá kuchyňka s ledničkou, varnou deskou a základním kuchyňským vybavením, v koupelně pak sprchový kout. Výhled má apartmán na tzv. severní nádvoří, které je v létě lemované krásnými růžemi.

Jeden ze tří bylinkových apartmánů nazvaný po rozmarýnu, typické bylince francouzské Provence, jejíž styl se v tomto apartmánu nepochybně promítá.

Dispozice Velikost v m2 Lůžka Dětská postýlka
double superior 23,3 2 možno zapůjčit
CASSIS
CASSIS
Rezervovat

Rezervujte nyní!

Lavande

Apartmán je laděn do levandulově fialové barvy i vůně ve stylu Provence. Příjemnou atmosféru mu dodávají i zkosené stropy a přiznaný trámový krov. K dispozici je zde velká manželská postel, stoleček se dvěma židličkami, kuchyňský koutek s ledničkou, varnou deskou a základním vybavením, v koupelně pak sprchový kout. Výhled má apartmán na tzv. severní nádvoří, které je v létě lemované krásnými růžemi.

Jeden ze tří bylinkových apartmánů nazvaný po levanduli, jako typické rostlině francouzské oblasti Provence, která se stala inspirací při zařizování tohoto apartmánu. Motivy levandule se tak objevují v pokoji, koupelně a samotná levandule pak i ve venkovní zeleni.

Dispozice Velikost v m2 Lůžka Dětská postýlka
double superior 23,3 2 možno zapůjčit
Lavande
Lavande
Rezervovat

Rezervujte nyní!

Apartmány VINAŘSTVÍ

Pinot

Prostorný apartmán se samostatnou ložnicí s velkou manželskou postelí a úložným prostorem. Z malé předsíňky se dostanete právě do ložnice, moderní koupelny s vanou nebo prostorného obývacího pokoje s rozkládací sedací soupravou, konferenčním stolkem, jídelním stolem pro 4 osoby a kuchyní s veškerým vybavením (varná deska, lednice, myčka, nádobí,...). Výhled z tohoto apartmánu je na tzv. severní nádvoří, které je po celé léto lemované překrásnými růžemi.

Jeden ze třech vinných apartmánů nazvaný po Rulandském - Pinotu jako nosné odrůdě červených vín vinice Salabka.

Dispozice Velikost v m2 Lůžka Dětská postýlka
family superior/quadrupple 41,3 2/4* možno zapůjčit

* číslo za lomítkem značí celkový počet lůžek po rozložení sedací soupravy v obývacím pokoji

Pinot
Pinot
Rezervovat

Rezervujte nyní!

Neronet

Apartmán s přiznaným krovem příjemných sytých barev, který disponuje obývacím pokojem s manželskou postelí a posezením s vinotékou, ve které najdete několik lahví našich nejlepších vín. Vyjdete-li po dvou schůdcích do předsíňky, naleznete zde důmyslně vestavěnou kuchyňku vybavenou varnou deskou, lednicí, dřezem a dalším základním kuchyňským vybavením. Součástí apartmánu je samozřejmě také moderně pojatá koupelna se sprchovým koutem. Tento apartmán je až pro 3 soby díky možnosti přistýlky. Z apartmánu je krásný výhled přímo mezi vinné keře vinice Salabka.

Jeden ze třech vinných apartmánů nazvaný po netradiční odrůdě vína Neronet, používané spíše jen jako barvířka (odrůdy používané ke scelování s méně barevnými víny díky výraznému barvivu obsaženému nejen ve slupkách bobulí ale i v dužnině).

Dispozice Velikost v m2 Lůžka Dětská postýlka
triple superior 43,9 2/3* možno zapůjčit

* manželská postel + přistýlka

Neronet
Neronet
Rezervovat

Rezervujte nyní!

Ryzlink

Svatební apartmán, moderně ale zároveň romanticky zařízený apartmán nejen pro novomanžele, ale pro všechny, kteří chtějí strávit romantickou noc v originálním a luxusním prostředí. Apartmán je laděn do bílé barvy (ryzlink rýnský- bílé víno) a kromě velké manželské postele zdobené bílými závěsy Vám nabízí prostor pro posezení s vinotékou, ve které najdete nejlepší vína z naší vinice. V předsíňce je elegantně ukrytá malá kuchyňka s lednicí, varnou deskou a základním kuchyňským vybavením, v koupelně pak v prostoru umístěná vana. Z oken je překrásný výhled mezi keře vinné révy vinice Salabka.

Jeden ze třech vinných apartmánů nazvaný po Ryzlinku rýnském jako nosné odrůdě bílých vín vinice Salabka.

Dispozice Velikost v m2 Lůžka Dětská postýlka
double de luxe 44,0 2 možno zapůjčit
Ryzlink
Ryzlink
Rezervovat

Rezervujte nyní!

Rezervace a Online check in

 

Zařízení má malé rozlišení :-(
Změňte jej, či použijte jiné.
Můžete nám ale napsat EMAIL!

Fakta & časté dotazy

Jak se nejlépe dostanu do vinařství a restaurace Salabka?

Salabka se nachází pouhých 8 km od centra Prahy. Vozem je to jen 15 minut. Salabka disponuje parkovacími místy v areálu nemovitosti. Parkovací místa jsou vyhrazena pouze pro klienty restaurace a apartmánů.

Můžete také využít městskou hromadnou dopravu. Linka autobusu číslo 112 odjíždí z Nádraží Holešovice, které se nachází na trase metra C. Cesta autobusem trvá přibližně 10 minut a výstupní stanice se jmenuje Botanická zahrada Troja. Následně pokračujte pěšky ulicí K Bohnicím. Salabka se nachází 200 metrů od zastávky autobusu. 

Můžeme do restaurace přijít s dětmi?

Během oběda od 12.00 do 15.00 hodin nemáme žádné restrikce ohledně dětí. Můžeme nabídnout dětské menu, dětské židličky i limitované uskladnění kočárku. 

V období večeří od 17.30 hodin nedoporučujeme vstup dětí. Pro děti je servis degustačního menu časově náročný.

Jaký je v restauraci dress code ?

Salabka je fine-dinningová restaurace. Doporučený dress code je smart casual.

Můžeme navštívit restauraci, i když máme speciální dietu a požadavky na alergeny?

Ano, rádi připravíme jídlo pro zákazníky s ohledem na speciální dietní, alergické požadavky. Alergii nahlašte předem, hned při žádosti o rezervaci. 

Salabka nejsou jen apartmány

Restaurace Vinařství Palírna

Navštivte nás

Salabka Praha s. r. o.
K Bohnicím 2, 171 00 Praha 7
IČ: 242 33 765

+420 720 993 092
apartmany@salabka.cz

xxx
Salabka logo